Ułatwienia dostępu

Technik Elektryk

Opis zawodu

Elektryk bez trudu wciela się w lekarza maszyn i urządzeń elektrycznych i niczym chirurg naprawia ich układy elektryczne, przywracając je do życia. Potrafi diagnozować problemy nie tylko w urządzeniach zasilanych prądem, ale również w całych instalacjach. Umie je naprawić lub – jeśli trzeba – stworzyć od postaw. I oczywiście zamontować. W czasach, gdy bez prądu praktycznie nie da się ani żyć, ani pracować, ten zawód jest absolutnie nieoceniony. Biorąc pod uwagę fakt, że zapotrzebowanie na prąd rośnie lawinowo, elektrycy są tak naprawdę na wagę złota.Instalacje elektryczne i prąd są niezbędne dla tkanki naszej cywilizacji jak krwioobieg i tlen, dlatego elektrycy zawsze znajdą pracę!Wybierz praktyczną naukę o dużym natężeniu, ale bez zbędnych napięć, przyjdź do nas i zostań elektrykiem o dużej mocy!

Opis Potencialnego technika elektryka

  • Masz fazę na prąd?
  • Lubisz mieć kontakt z kablami?
  • Chcesz stać się chirurgiem urządzeń elektrycznych, który daje martwym maszynom drugie życie?
  • Fascynują Cię instalacje elektryczne?
  • Chcesz zdobyć coraz bardziej poszukiwany zawód i dobrze zarabiać?

Rozpocznij naukę na kierunku technik elektryk, tchnij sprawczą iskrę w swoje marzenia i rozwijaj z nami swoje elektryzujące predyspozycje!

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113