Ułatwienia dostępu

Skip to main content

Godziny dostępności nauczycieli






Godziny dostępności nauczycieli dla uczniów i rodziców - rok szkolny 2023/2024

od 27.05.2024 do 21.06.2024r.

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Dzień tygodnia

Godzina

1

Aniołowski Tomasz

wtorek

11.20 – 12.20

2

Archita Mateusz

środa

12.25 - 13.25

3

Augustyniak Dominik

środa

12.25 - 13.25

4

Balcerzak Piotr

czwartek

9.35 - 10.35

5

Bancewicz Ryszard

wtorek

10.25 - 11.25

6

Bartoszek Monika

poniedziałek

13.20 - 14.20

7

Berent Oliwia

poniedziałek

12.25 - 13.25

8

Bulczyńska Katarzyna

środa

8.00 – 9.00

9

Chadaj Kamil

wtorek

10.25 - 11.25

10

Chamela Anna

czwartek

12.25 - 13.25

11

Charzyński Dariusz

środa

12.25 – 13.25

12

Chrzanowska Olga

poniedziałek

11.20 – 12.20

13

Cieślak Mirosława

wtorek

9.35 – 10.35

14

Cybulski Grzegorz

środa

9.35 – 10.35

15

Darłak Wojciech

środa

13.20 – 14.20

16

Dobosz Małgorzata

piątek

9.30 – 10.30

17

Domagalski Marian

wtorek

13.20 – 14.20

18

Domowicz Małgorzata

piątek

13.20 – 14.20

19

Drozdowska Mariola

czwartek

10.25 – 11.25

20

Dulska Iwona

wtorek

13.30 - 14.30

21

Grądecka Jadwiga

wtorek

7.00 - 8.00

22

Gzella Krzysztof    

-

-

23

Haftka-Cebulska Joanna

wtorek

9.35 - 10.35

24

Iwańska Dorota

środa

7.00 - 8.00

25

Jabłoński Marcin

poniedziałek

8.50 – 9.50

26

Jarzyński Paweł

poniedziałek

16.45 – 17.45

27

Jasiński Jarosław

środa

13.20 – 14.20

28

Kalbarczyk Artur

środa

7.50 – 8.50

29

Karpus Kajetana

wtorek

12.30 – 13.00

30

Karwowska Arleta

wtorek

10.25 – 11.25

31

Kocięda Maciej

czwartek

16.45 17.45

32

Kowalczyk Marcin

wtorek

11.20 – 12.20

33

Krasińska Beata

wtorek

11.20 – 12.20

34

Krupska Maria

środa

11.20 – 12.20

35

Kulwicka Magdalena

piątek

9.35 – 10.35

36

Leeb Marcin

środa

12.25 – 13.25

37

Łazicki Marek

czwartek

7.50 – 8.50

38

Maciąg Danuta

poniedziałek

8.00 - 9.00

39

Maciejewska Monika

środa

10.40 – 11.40

40

Mańska-Borowska Barbara

środa

12.30 – 13.30

41

Markiewicz Katarzyna

poniedziałek

13.20 – 14.20

42

Marks Adam

środa

11.20 – 12.20

43

Nehring Łukasz

wtorek

11.20 - 12.20

44

Niemiec Piotr

wtorek

11.20 - 12.20

45

Nykaza Iwona

wtorek

10.25 - 11.25

46

Olszewski Kazimierz

poniedziałek

8.00 - 9.00

47

Orłowski Piotr

wtorek

13.20 - 14.20

48

Paderewska Maria

poniedziałek

13.00 - 14.00

49

Pryk Owidiusz

czwartek

13.20 – 14.20

50

Przybylska Anna

czwartek

13.20 – 14.20

51

Przybysz Magda

piątek (co 2 tygodnie)

10.25 - 11.25

52

Romanowska Aleksandra

środa

11.20 - 12.20

53

Roszczynialska Małgorzata

wtorek

11.20 – 12.20

54

Roze Wojciech

poniedziałek

12.30 - 13.30

55

Rudnicka – Chadaj Monika

piątek

11.20 – 12.20

56

Rycyk Grzegorz

czwartek

14.00 - 15.00

57

Rzymski Mirosław

środa

7.50 - 8.50

58

Sadowska Iwona

czwartek

9.40 - 10.40

59

Sołtys Maria

-

-

60

Soberski Sebastian

poniedziałek

15.00 - 16.00

61

Stanio Damian

czwartek

12.25 – 13.25

62

Szewczuk Adam

poniedziałek

10.25 – 11.25

63

Szwaba Tomasz

wtorek

10.25 – 11.25

64

Tatarkowski Jan

piątek

12.30 - 13.30

65

Thom Sławomir

czwartek

11.20 – 12.20

66

Torłop Lucyna

środa

14.30 - 15.30

67

Ułasiuk Ilona

środa

10.25 - 11.25

68

Wegner Andrzej

wtorek

7.50 - 8.50

69

Winnicki Maciej

wtorek

11.20 – 12.20

70

Wiśniewska-Zięba Zuzanna

poniedziałek

9.35 – 10.35

71

Zabłońska Wioleta

poniedziałek

14.30 - 15.30

72

Zaborowska Agnieszka

piątek

11.20 - 12.20

73

Zelmańska Joanna

wtorek

10.25 – 11.25

74

Żukotyński Tomir

czwartek

7.50 – 8.50