Zwiększ swoje szanse na rynku pracy - szkolenia dla uczniów

W Zespole Szkół Technicznych rozpoczyna się  realizacja projektu "Szkoła Zawodowców" realizowanego
w ramach Osi Priorytetowej 10 Innowacyjna Edukacja. Projekt ten współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

W związku z tym w dniach 6-8 marca 2017r. przeprowadzamy nabór na kursy kwalifikacyjne dla uczniów klas drugich naszej szkoły, kształcących się w zawodach  technik elektryk, technik informatyk, technik mechatronik oraz technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej. Kursy zakończone będą dyplomem kwalifikacyjnym, certyfikatem międzynarodowym lub innym zaświadczeniem znacząco podwyższającym szanse absolwentów na znalezienie atrakcyjnego zatrudnienia.
Podczas kwalifikacji na kursy będą brane pod uwagę wyniki w nauce.
Osoby zainteresowane proszone są o zgłaszanie się do p. wicedyrektor Jadwigi Grądeckiej.

Więcej informacji w zakładce: Projekt RPO 2017-2018 oraz na tablicach informacyjnych na terenie szkoły.