ZST Grudziądz znów na podium!

Nasi uczniowie z uczestniczyli w zawodach podczas Festiwalu Robotyki Robocomp w Krakowie.
W kategorii Freestyle zdobyliśmy 2 miejsce. Konstruktorami byli: Damian Moga i Jakub Pawlusek z klasy 2bTI.

W kategorii miniSumo natomiast, najlepszy nasz robot był jednym z siedmiu najlepszych na tych zawodach, a konstruktorami byli:  Oskar Walawender, Kacper Laskowski i Oliwier Rafalski z klasy 2bTI.

Natalia Thom z 2cTI, Aleks Dudalski z 2TAM i Kacper Gadomski z 2TM również sporo pracy włożyli we własny robot miniSumo i dużo nie brakowało do zwycięstwa.

Serdecznie wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!