Ułatwienia dostępu

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

W dniu 23.06.2017 r. zakończyliśmy zajęcia dydaktyczne i rozpoczęły się długo wyczekiwane wakacje. Cała społeczność uczniowska wraz z wychowawcami, nauczycielami i dyrekcją szkoły spotkała się na wspólnej uroczystości w auli Zespołu Szkół Technicznych o godzinie 9.00 przygotowanej przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Danuty Maciąg. 
W trakcie spotkania głos zabrał dyrektor szkoły – Adam Szewczuk

oraz przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego – Paulina Staniak.Wspólne spotkanie było okazją do nagrodzenia tych uczniów, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce i otrzymali świadectwo z wyróżnieniem. Po części oficjalnej przyszedł czas na część artystyczną. Wszyscy obecni wysłuchali piosenek wykonanych przez zespół prowadzony przez pana Macieja Winnickiego. Po zakończeniu uroczystości klasy udały się na spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych. 
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113