Ułatwienia dostępu

Zajęcia od 25 marca


Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. (Dz.U.2020.492), od 25 marca do 10 kwietnia tego roku zajęcia realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zajęcia prowadzone będą według aktualnego planu zajęć, dostępnego na stronie szkoły. Uczniowie w czasie ustalonych dla nich zajęć przebywają w domu i są dostępni dla nauczycieli poprzez środki łączności elektronicznej (komunikatory internetowe, telefony komórkowe itp) i biorą udział w tych zajęciach. Inicjatorami planowych kontaktów są nauczyciele.

Proszę o poważne i wyrozumiałe podejście do bardzo trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

 

 

Dyrektor

Adam Szewczuk

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113