Zajęcia od 25 marca

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 r. (Dz.U.2020.492), od 25 marca do 10 kwietnia tego roku zajęcia realizowane są z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość. Zajęcia prowadzone będą według aktualnego planu zajęć, dostępnego na stronie szkoły. Uczniowie w czasie ustalonych dla nich zajęć przebywają w domu i są dostępni dla nauczycieli poprzez środki łączności elektronicznej (komunikatory internetowe, telefony komórkowe itp) i biorą udział w tych zajęciach. Inicjatorami planowych kontaktów są nauczyciele.

Proszę o poważne i wyrozumiałe podejście do bardzo trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Adam Szewczuk