Ułatwienia dostępu

XXXVI Rajd Pieszy "Pamięci gen. Pruszyńskiego"

20 stycznia 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXVI Rajdzie Pieszym "Pamięci gen. Pruszyńskiego". Organizatorem było Wojskowe Koło PTTK "OSeSek" przy Klubie Centrum Szkolenia Logistyki oraz Urząd Miejski w Grudziądzu.

Diana Szpejankowska z klasy I Tan i Dominika Muller z klasy I Tan zajęły I miejsce w konkursie wiedzy.Celem rajdu było uczczenie 98 rocznicy powrotu Grudziądza do Macierzy, spędzenie czasu wolnego wśród przyjaciół turystów.

Trasa rajdu: Klub Centrum Szkolenie Logistyki ul. 6 Marca 1 - Cmentarz Garnizonowy - Nowa Wieś, ul. Parowa do Fortu Tarpno - ul. Poniatowskiego - ul. Legionów - Centrum Szkolenia Logistyki ul. 6 Marca 1. (ok. 10km).

Osoby biorące udział w rajdzie pieszym:

Diana Szpejankowska z klasy I Tan,

Dominika Muller z klasy I Tan,

Jakub Górski z klasy IV TME.

Opiekun: Monika Bartoszek.

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113