XXXI Lampion Ekotona w Marszach na Orientację 2018

Dnia 26 maja 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXXI Lampionie Ekotona w Marszach na Orientację 2018 zorganizowanym przez KInO Ekoton przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.

Patrycja Dzieżyk i Paweł Ćwiek z klasy III AeO w kategorii TU zajęli I miejsce i uzyskali 30pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2018.

Bazą imprezy było Centrum Edukacji Ekologicznej w Zakurzewie.

Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach TU ( trasa dla średniozaawansowanych) i TP (trasa dla początkujących), mieli do pokonania trasę o długości: 5500m (TU) i 3000m (TP), poruszając się po lesie w Zakurzewie.

Z naszej szkoły w zawodach brały udział następujące osoby:

Paulina Fieberg i Marcelina Lemanowicz z klasy III AeO w kategorii TU i uzyskały  pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2018.

Diana Szpejankowska z klasy I Tan. w kategorii TP.

Szymon Gołębiewski z klasy III Te. w kategorii TP.

Opiekun: Monika Bartoszek