XXX Mistrzostwa CSLog w Marszach na Orientację

22 paĽdziernika 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXX Mistrzostwach Centrum Szkolenia Logistyki w Marszach na orientację, organizowanych przez  Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" przy Centrum Szkolenia Logistyki, Oddział PTTK Grudziądz.

Patrycja Dzieżyk, Agata Gończewska i Daniel Lewandowski z klasy II TAeO  w kategorii TT zajęli III miejsce        i uzyskali 15pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.

Bazą zawodów była Jednostka Wojskowa w Grupie.
Uczniowie naszej szkoły startowali w kategorii TU - trasa dla średniozaawansowanych, TT - trasa dla niezaawansowanych, TD - trasa dla początkujących i kategorii TP - trasa z instruktorem.

Zawodnicy poruszali się po lesie w okolicy Grupy. Długość trasy w każdej kategorii wynosiła ok. 5km.

Osoby uczestniczące w zawodach:

Marcin Kołecki z klasy III TM w kategorii TU uzyskał 24pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.

Dominik Nowakowski i Paweł Ćwiek z klasy II TAeO w kategorii TT uzyskali 13pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.

Marcelina Lemanowicz i Laura Dmitrowska z klasy II TAeO w kategorii TT uzyskały 17pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego 2016 w Marszach na Orientację.

Maja Miller z klasy I TAM i Łukasz Wolniak z klasy II Te w kategorii TD.

Małgorzata ścibior i Kornelia Fota z klasy III TAeO w kategorii TD.

Katarzyna świstowska w klasy I TAM w kategorii TP.