XXVIII Rajd Pieszy "Odzyskanie Niepodległości - 1918"

28 paĽdziernika 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVIII Rajdzie Pieszym "Odzyskanie Niepodległości - 1918" organizowanym przez SKKT- PTTK "Sznurówki" przy Szkole Podstawowej nr 12, Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK".

Dominik Murawski z klasy II TM i Grzegorz Malinowski z klasy II aTinf zajęli I miejsce w konkursie wiedzy.

Celem rajdu było uczczenie 99 rocznicy odrodzenia się państwowości polskiej, czynny wypoczynek wśród turystów regionu grudziądzkiego.

Trasa rajdu: Pętla tramwajowa Tarpno - Nowa Wieś - Parski - Cytadela - Szkoła Podstawowa nr 12 ul. Moniuszki 14 (ok. 10km).

Osoby biorące udział w rajdzie:

Paulina Kowalska z klasy II bTinf,
Mateusz Pławiński z klasy II aTinf,
Natalia Chojnacka z klasy IV AeO,
Oliwia Więckowska z klasy IV AeO,
Dominika Muller z klasy I Tan.