Ułatwienia dostępu

XXVII Zimowa Impreza na Orientację EKOTON 2018

3 marca 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVII Zimowej Imprezie na Orientację EKOTONA 2018 zorganizowanej przez KInO Ekoton przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.


Maja Miller, Natalia Karbowska i Kucharzewski Natan z klasy II TAM w kategorii TT zajęli II miejsce i zdobyli 16pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2018.

  

Bazą imprezy był Ośrodek Wypoczynkowy Delfin nad Jeziorem Rudnickim. Uczniowie z naszej szkoły startowali w czterech kategoriach ze względu na stopień zaawansowania: TZ - trasa zaawansowana,  TU – trasa średnio zaawansowana, TT - trasa niezaawansowana i TP - trasa dla początkujących poruszając się po okolicznym lesie Rudnickim.

Osoby biorące udział w zawodach:

Marcin Kołecki z klasy IV TM w kategorii TZ uzyskał 18pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2018.

Patrycja Dzieżyk i Paweł Ćwiek z klasy III AeO w kategorii TU uzyskali 22pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2018.

Mateusz Gretkowski z klasy I TEe w kategorii TU uzyskał 20pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2018

Marcin Lewandowski i Paweł Ciechanowski z klasy IV TME w kategorii TP.


Opiekun: Monika Bartoszek.


Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113