XXVII Rajd Pieszy "Odzyskanie Niepodległości-1918"

5 listopada 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVII Rajdzie Pieszym "Odzyskanie Niepodległości - 1918". Organizatorem rajdu było SKKT PTTK nr 61 "Sznurówki" przy Szkole Podstawowej nr 12 w Grudziądzu oraz Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" przy Klubie Centrum Szkolenia Logistyki Oddział PTTK Grudziądz.

Marcin Kołecki z klasy III TM i Dominik Murawski z klasy I TM zajęli I miejsce w konkursie wiedzy pt."Niepodległa Biało - Czerwona".

Celem rajdu było uczczenie 98 rocznicy odrodzenia się państwowości polskiej, czynny wypoczynek wśród turystów regionu grudziądzkiego.

Trasa rajdu: Pętla MZK Tarpno - Osiedle Kuntersztyn - Szkoła Podstawowa nr 12 ul. Moniuszki 14 (ok.10km)

Osoby uczestniczące w rajdzie pieszym:

Natalia Chojnacka z klasy III TAEO
Oliwia Więckowska z klasy III TAEO