XXVI Zimowa Impreza na Orientację EKOTONA 2017

Dnia 11 marca 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXVI Zimowej Imprezie na Orientację Ekotona 2017, która odbyła się w Mokrem.

Zawodnicy startowali w dwóch kategoriach TU ( trasa dla średniozaawansowanych) i TT (trasa dla niezaawansowanych), mieli do pokonania trasę o długości: 4777m (TU) i 3133m (TT), poruszając się po lesie w Mokrem.

Z naszej szkoły w zawodach brały udział następujące osoby:

Marcin Kołecki z klasy III TM w kategorii TU i uzyskał 19pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

Paweł Ćwiek i Dominik Nowakowski z klasy III AeO w kategorii TU i uzyskali 20pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

Patrycja Dzieżyk i Paulina Fieberg z klasy III AeO w kategorii TU i uzyskały 23pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

Marcelina Lemanowicz i Agata Gończewska z klasy III AeO w kategorii TT i uzyskały 17pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

Grzegorz Malinowski z klasy I aTinf. i Jan Krawiecki z klasy I TAM w kategorii TT i uzyskali 14pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza 2017 w Marszach na Orientację.

Opiekun: Monika Bartoszek