XXIX Zimowa Impreza na Orientację EKOTONA 2020

Dnia 7 marca 2020r. odbyła się XXIX Zimowa Impreza na Orientację EKOTONA 2020 organizowane przez KInO EKOTONA przy Oddziale PTTK Grudziądz.

Bazą imprezy była Szkoła Podstawowa w Mokrem. Uczniowie z naszej szkoły startowali w dwóch kategoriach ze względu na stopień zaawansowania:  TT - trasa niezaawansowana i TP - trasa początkująca poruszając się po okolicznym lesie.

Osoby biorące udział w zawodach:

Milena Pyła z klasy I Tan, Wiktoria Pyła z klasy III Tan, Julia Mieczyńska z klasy III bTM  w kategorii TT uzyskały   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Dominika Müller z klasy III Tan w kategorii TT uzyskala   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Jakub Lewandowski z klasy II cTinf w kategorii TT uzyskał   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.