Ułatwienia dostępu

XXIX Zimowa Impreza na Orientację EKOTONA 2020

Dnia 7 marca 2020r. odbyła się XXIX Zimowa Impreza na Orientację EKOTONA 2020 organizowane przez KInO EKOTONA przy Oddziale PTTK Grudziądz.Bazą imprezy była Szkoła Podstawowa w Mokrem. Uczniowie z naszej szkoły startowali w dwóch kategoriach ze względu na stopień zaawansowania:  TT - trasa niezaawansowana i TP - trasa początkująca poruszając się po okolicznym lesie.

Osoby biorące udział w zawodach:

Milena Pyła z klasy I Tan, Wiktoria Pyła z klasy III Tan, Julia Mieczyńska z klasy III bTM  w kategorii TT uzyskały   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Dominika Müller z klasy III Tan w kategorii TT uzyskala   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Jakub Lewandowski z klasy II cTinf w kategorii TT uzyskał   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Opiekun: Monika Bartoszek.  

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113