XXIX Rajd Pieszy "Pamięci września 1939"

15 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XXIX Rajdzie Pieszym "Pamięci września 1939" zorganizowanym przez Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK".

Natalia Erdmańska z klasy III TAM i Dominika Müller z klasy II Tan zajęły I miejsce w konkursie wiedzy.

Celem rajdu było uczczenie pamięci żołnierzy poległych w 79 rocznicę obrony Polski przed agresorami we wrześniu 1939 roku, uczczenie setnej rocznicy odrodzenia państwowości Polski, przejście częścią szlaku bojowego 16 Pułku Ułanów Wielkopolskich i związanych z tym miejsc pamięci, poznawanie walorów krajoznawczych, historycznych i przyrodniczych regionu, czynny wypoczynek wśród przyjaciół.

Trasa: Dubielno ------- Grupa ok. 10km.

Osoby biorące udział w rajdzie:

Karolina Maryniak z klasy III TeO,
Katarzyna świstowska z klasy III TAM,
Kacper Olszewski z klasy I TM.