XV Lokalna Impreza na Orientację EKOTON 2020

25 stycznia 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Lokalnej Imprezie na Orientację EKOTONA 2020 na której została również podsumowana rywalizacja w ramach Pucharu Grudziądza 2019 w Marszach na Orientację. 

Zespół Szkół Technicznych w kategorii szkół ponadpodstawowych zajął II miejsce w Pucharze Grudziądza 2019 w Marszach na Orientację.


Bazą imprezy była MARINA przy ul.Portowej 8 w Grudziądzu. Uczniowie z naszej szkoły startowali w trzech kategoriach ze względu na stopień zaawansowania:  TU – trasa średniozaawansowana, TT - trasa niezaawansowana i TP - trasa początkująca poruszając się od Mariny wzdłuż Błoni Nadwiślańskich oraz po starówce w Grudziądzu.

Osoby biorące udział w zawodach:

Klaudia Wolińska z klasy III Tan i Łukasz Armatowski z klasy III TEe w kategorii TU zajęli I miejsce uzyskali  30 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.


 

Natalia Malinowska i Aleksandra Majka z klasy II TAM w kategorii TU uzyskały 23 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Kacper Narewski z klasy II TM w kategorii TU uzyskał   pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Karolina Maryniak z klasy IV TeO i Dominika Kółeczko z klasy IV TAM w kategorii TT uzyskały 14 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Jakub Muś z klasy II aTinf, Jakub Lewandowski z klasy II cTinf i Aleksandra Domachowska z klasy I bTinf w kategorii TT uzyskali 13 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Bartosz Zdanowicz i Miłosz Gorczewski z klasy IV TM w kategorii TT uzyskali 16 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2020.

Dominika Müller i Wiktoria Pyła z klasy III Tan i Kacper Gratowski z klasy I bTinf (5) w kategorii TP.Opiekun: Monika Bartoszek.