XLVIII Rajd Wielodyscyplinowy "Grudziądz wolny"

4 marca 2017 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XLVIII Rajdzie wielodyscyplinowym "Grudziądz wolny". Organizatorem było Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" przy Klubie Centrum Szkolenia Logistyki oraz Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.

Grzegorz Malinowski z klasy I aTinf, Dominik Murawski z klasy I TM i Marcin Kołecki z klasy III TM zajęli
w okolicznościowym konkursie wiedzy.

Celem rajdu było uczczenie 72 rocznicy wyzwolenia Grudziądza spod okupacji faszystowskiej, poznanie walorów krajoznawczych, historycznych i przyrodniczych regionu grudziądzkiego, czynny wypoczynek wśród przyjaciół - turystów.

Trasa rajdu: Przystanek PKP Owczarki - Grabowiec - Wielkie Lniska - Franciszkowo - Fort "Dąb" (ok. 10km).

Osoby biorące udział w rajdzie:

Natalia Chojnacka z klasy III TAeO,
Oliwia Więckowska z klasy III TAeO,
Krzysztof Kuczkowski z klasy II aTinf,
Małgorzata ścibior z klasy III TAeO,
Kornelia Fota z klasy III TAeO,
Jan Krawiecki z klasy I TAM,
Bartosz Dyjak z klasy I aTinf,
Wiktoria Iwanenko z klasy I bTinf,
Kamil Kazanowski z klasy II TM,
Karol Kwiatkowski z klasy III TME.