Ułatwienia dostępu

XLIX rajd wielodyscyplinowy "Grudziądz wolny"

Dnia 10 marca 2018 roku nasi uczniowie wzięli udział w XLIX rajdzie wielodyscyplinowym "Grudziądz wolny" zorganizowanym przez Wojskowe Koło PTTK nr 62 "OSeSeK" przy Klubie Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu.

Diana Szpejankowska z klasy I Tan i Dominik Murawski z klasy II TM zajęli I miejsce w konkursie wiedzy.Celem rajdu było uczczenie 73 rocznicy wyzwolenia Grudziądza spod okupacji faszystowskiej, uczczenie poległych żołnierzy i mieszkańców podczas walk o Grudziądz, uczczenie Dnia Kobiet, poznanie walorów krajoznawczych, historycznych i przyrodniczych regionu grudziądzkiego, czynny wypoczynek wśród przyjaciół - turystów.

Trasa rajdu: Grudziądz, ul. Kalinkowa – Aleje 23 Stycznia – Plac Niepodległości – Rynek – Cmentarz Wojenny – Klub Centrum Szkolenia Logistyki (ok. 7 km ).

Osoby uczestniczące w rajdzie pieszym:

Weronika Górska z klasy III AeO,
Grzegorz Malinowski z klasy II aTinf,
Marcin Lewandowski z klasy IV TME,
Paweł Ciechanowski z klasy IV TME,
Dominik Dąbkowski z klasy IV TME.

Opiekun: Monika Bartoszek.


Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113