XLIII Rajd Pieszy "Pamięci gen. Pruszyńskiego"

Dnia 18 stycznia 2020 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XLIII rajdzie pieszym "Pamięci gen. Pruszyńskiego" zorganizowanym przez Wojskowe Koło PTTK "OSeSeK" przy Klubie Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu.


Grzegorz Malinowski z klasy IV a Tinf. i Kacper Narewski z klasy II TM zajęli I miejsce w konkursie wiedzy,


Celem rajdu było uczczenie 100 rocznicy powrotu Grudziądza do Macierzy, poznanie walorów krajoznawczych, historycznych i przyrodniczych regionu grudziądzkiego, czynny wypoczynek wśród przyjaciół - turystów.

Trasa rajdu: SP 21 Lotnisko - Gać - Węgrowo - Pomnik ku Czci pomordowanych Grudziądzan - Wielkie Lniska - Fort Wielka Księża Góra ok. 10 km

Uczniowie biorący udział w rajdzie pieszym:

Marcin Karwowski z klasy IV a Tinf.
Bartosz Zdanowicz z klasy IV TM
Miłosz Gorczewski z klasy IV TM
Filip Wilewski z klasy II c Tinf.
Jakub Lewandowski z klasy II c Tinf.
Jakub Muś z klasy II a Tinf.

Opiekun: Monika Bartoszek.