XIV Rajd Pieszy "święto Ziemniaka"

1 paĽdziernika 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Rajdzie Pieszym "święto Ziemniaka" organizowanym przez Szkolne Koło Krajoznawczo - Turystyczne przy Szkole Podstawowej nr 9 w Grudziądzu.

Marcin Kołecki z klasy III TM i Grzegorz Malinowski z klasy I aTinf. zajęli III miejsce w konkursie wiedzy ekologiczno - przyrodniczej i zdrowego sposobu odżywiania.

Celem rajdu była popularyzacja turystyki pieszej, pobudzenie ciekawości w poznawaniu najbliższego otoczenia, aktywne spędzanie czasu wolnego wśród turystów.

Trasa rajdu: Flisak Błonia nad Wisłą - Plac Stycznia - Dworzec PKP - Park Miejski - Las Rudnicki - KS "Stal" w Mniszku (14km)

Osoby uczestniczące w rajdzie pieszym:

Natalia Chojnacka z klasy III TAEO

Oliwia Więckowska z klasy III TAEO

Krzysztof Kuczkowski z klasy II aTinf.

Przemysław Bedra z klasy I cTinf.