XIV Marsze na Orientację "BIELOWSZCZAK 2019"

30 marca 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Marszach na Orientację "BIELOWSZCZAK 2019"-  zawodach na orientację poświęconych pamięci nadleśniczego Nadleśnictwa Przewodnika Witolda Bielowskiego organizowanych przez Publiczną Szkołę Podstawową z oddziałami gimnazjalnymi w Warlubiu.

Bazą zawodów była Leśniczówka Krzewiny.
Uczniowie startowali w kategorii TU - trasa dla średnio zaawansowanych, TT - trasa dla niezaawansowanych, TP - trasa dla początkujących, poruszając się po okolicznym lesie.

Osoby biorące udział w zawodach:

Paweł Ćwiek i Dominik Nowakowski z klasy IV AeO w kategorii TU uzyskali pkt do klasyfikacji Pucharu Borów Tucholskich w Marszach na Orientację 2019.

Dominik Murawski z klasy III TM w kategorii TT uzyskał pkt do klasyfikacji Pucharu Borów Tucholskich w Marszach na Orientację 2019.

Kacper Narewski z klasy I TM w kategorii TT uzyskał pkt do klasyfikacji Pucharu Borów Tucholskich w Marszach na Orientację 2019.

Laura Dmitrowska z klasy IV AeO w kategorii TT uzyskała pkt do do klasyfikacji Pucharu Borów Tucholskich w Marszach na Orientację 2019.

Mateusz Pławiński, Krystian Kaszuba, Daniel Długosz z klasy III aTinf w kategorii TP.