Ułatwienia dostępu

XIV Lokalna Impreza na Orientację EKOTONA 2019

12 stycznia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Lokalnej Imprezie na Orientację EKOTONA 2019, na której została również podsumowana rywalizacja w ramach Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.

Zespół Szkół Technicznych w kategorii szkół ponadpodstawowych zajął I miejsce w Pucharze Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację.Bazą imprezy była MARINA przy ul.Portowej 8 w Grudziądzu. Uczniowie z naszej szkoły startowali w trzech kategoriach ze względu na stopień zaawansowania: TZ - trasa zaawansowana,  TU – trasa średniozaawansowana i TT - trasa niezaawansowana poruszając się od Mariny wzdłuż Błoni Nadwiślańskich w Grudziądzu.

Osoby biorące udział w zawodach:

Patrycja Dzieżyk z klasy IV AeO i Paweł Ćwiek z klasy IV AeO w kategorii TZ uzyskali  22 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Dominik Murawski z klasy III TM w kategorii TT uzyskał  17 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Natalia Malinowska i Aleksandra Majka z klasy I Tan w kategorii TT uzyskał  17 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Kacper Narewski z klasy I TM w kategorii TT uzyskał  19 pkt do klasyfikacji Pucharu Grudziądza i Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Grzegorz Malinowski z klasy III aTinf i Bartosz Zdanowicz z klasy III TM w kategorii TU.

W klasyfikacji indywidualnej Pucharu Grudziądza 2018 w Marszach na Orientację uczniowie zajęli następujące miejsca:

- w kategorii TJ wzięło udział 50 uczestników:

Patrycja Dzieżyk z klasy IV AeO zajęła I miejsce w kategorii TJPaweł Ćwiek z klasy IV AeO zajął III miejsce w kategorii TJLemanowicz Marcelina z klasy IV AeO zajęła XIV miejsce w kategorii TJ


- w kategorii TM wzięło udział 77 uczestników:


Dominik Murawski z klasy III TM zajął XLIX miejsce w kategorii TM.
Opiekun: Monika Bartoszek
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113