XII Jesienne Manewry EKOTONA / IV Runda Pucharu Grudziądza w MnO

23 listopada 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XII Jesiennych Manewrach EKOTONA 2019/ IV Runda Pucharu Grudziądza w MnO zorganizowanych przez KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.

Bazą imprezy był Klub Sportowy Stal Grudziądz, ul. Aleja Sportowców 3.

Uczniowie startowali w kategorii TU - trasa dla średnio zaawansowanych o długości 3700m, TP - trasa dla początkujących o długości 3200m, poruszając się po okolicznym lesie.

Osoby biorące udział w zawodach:
Kacper Narewski z klasy II TM i Daniel Gajos z klasy III aTM w kategorii TU i uzyskali 21 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Jakub Muś z klasy II aTinf w kategorii TU i uzyskał 24 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2019.

Dominika Kółeczko z klasy IV TAM i Karolina Maryniak z klasy IV Teo w kategorii TP.