X Jesienne Manewry Ekotona 2017

18 listopada 2017r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w X Jesiennych Manewrach Ekotona w Marszach na Orientację 2017 organizowanych przez KInO EKOTON przy Oddziale PTTK w Grudziądzu.

Bazą imprezy była świetlica w Pokrzywnie.
Uczniowie startowali w kategorii TT - trasa dla niezaawansowanych i kategorii TU - trasa dla średnio zaawansowanych, poruszając się po okolicznym lesie.

Osoby biorące udział w zawodach:

Marcin Kołecki z klasy IV TM w kategorii TU i uzyskał 20 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2017.

Maja Miller i Aleksandra Wiśniewska z klasy II TAM w kategorii TT i uzyskały 10 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2017.

Klaudia Wolińska z klasy I Tan w kategorii TT i uzyskała 24 pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację 2017.