Ułatwienia dostępu

Wystawa z okazji 730 Urodzin Grudziądza


Biblioteka informuje


Serdecznie zapraszamy do biblioteki szkolnej na wystawę pt. "Grudziądz w publikacjach naukowych i popularno- naukowych" - zorganizowanej z okazji 730 Urodzin Grudziądza ( 18 czerwca 1291 - 2021 ). We współpracy z Biblioteką Miejską i możliwością wypożyczenia na czas wystawy cennych zbiorów, możemy zaprezentować wszystkim zainteresowanym oryginalne i unikatowe pozycje książkowe z okresu dawnego Grudziądza, są to między innymi Księgi adresowe w języku polskim i niemieckim z 1907 roku, Gazeta Grudziądzka z 1932 roku, plany miasta, twierdzy; książki napisane przez twórców regionalnych, np. "Nasz Bronek - rzecz o Bronisławie Malinowskim" Władysława Dejewskiego,  oraz wiele innych.

Przedstawiamy linki do obszernych materiałów dotyczących Grudziądza, których nie dałoby się pokazać na wystawie...


https://drive.google.com/drive/folders/1q0R3ONp9lPZgFyZ3c2CGUyTMGS_5tfr6?usp=sharing 


https://drive.google.com/drive/folders/1Ilpp96WfXrA51L_c0HWwzn2p74f70X05?usp=sharing 


https://drive.google.com/file/d/1xeSvvWq1MbxuqLXvfk5UALRyUuLR1UwM/view


Serdecznie zapraszamy

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113