Ułatwienia dostępu

Wyróżnienie dla naszych lekkoatletów


Drużyna lekkoatletów reprezentująca Zespół Szkół Technicznych i miasto Grudziądz w paĽdzierniku 2019 r. w Finale Wojewódzkim w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Bydgoszczy, za zajęcie III miejsca zostali wyróżnieni przez Prezydenta Miasta Grudziądz pamiątkowymi statuetkami.Na zdjęciu znajdują się: dyrektor szkoły, uczniowie reprezentujący Zespół Szkół Technicznych i miasto Grudziądz oraz opiekun drużyny Piotr Balcerzak.

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113