Wieczór pamięci poety Ryszarda Milczewskiego-Bruna

Urząd Marszałkowski w Toruniu kieruje zaproszenie do uczniów i nauczycieli gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych na szczególne wydarzenie:  "Wieczór pamięci poety Ryszarda Milczewskiego-Bruna". Będzie to I edycja cyklu wieczornic NASI BOHATEROWIE – pamiętajmy o (nie)zapomnianych w powiatach województwa kujawsko-pomorskiego.

Wydarzenie to odbędzie się w środę  17 maja o godz. 17.30 w salach Muzeum im. ks. dr. Władysława Łęgi w Grudziądzu. Wstęp wolny.

Wydarzenie przygotowane przez Departament Edukacji i Kształcenia Ustawicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu,