Ułatwienia dostępu

Warsztaty z technologii światłowodowych

Grudziądzka firma Perfect-NET zaprezentowała dziś (22.11.2017) technologię światłowodową, rodzaje światłowodów i metodę łączenia światłowodów poprzez ich spawanie. Każdy z obecnych miał możliwość przygotować światłowód do spawania oraz wykonać samodzielny spaw. Niektórzy całkiem sprawnie z idealną wręcz dokładnością wykonali zadanie. Gratulujemy świetnych spawów i dziękujemy p. Jarosławowi Dziubkowi - szefowi firmy Perfect-NET za poświęcony czas, cierpliwość do młodych i udostępnienie sprzętu. Za miesiąc pozostali uczniowie klas trzecich informatycznych uczestniczyć będą w takich warsztatach. Podczas następnego spotkania poznamy też metody testowania światłowodów. (www.perfect.net.pl www.facebook.com/internetGrudziadz/Więcej zdjęć na naszym Fanpage'u.
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113