Ułatwienia dostępu

Wakacje




W dniu 22.06.2018 r. społeczność Zespołu Szkół Technicznych zakończyła kolejny rok szkolny i rozpoczęła długo wyczekiwane  wakacje. Uroczystość odbyła się w auli szkolnej i wzięli w niej udział uczniowie wszystkich klas, dyrekcja szkoły, grono pedagogiczne i goście.









W trakcie spotkania odbyło się uroczyste wręczenie nagród dla uczniów, którzy otrzymali świadectwa                 z wyróżnieniem.

Wśród klas pierwszych świadectwa z wyróżnieniem otrzymali:

z klasy pierwszej Technikum Elektronicznego:
  •    Maliszewski Jakub
  •    Dorszewski Kacper


z klasy pierwszej Technikum Elektrycznego:
  •    Kawalec Robert


z klasy pierwszej Technikum Analitycznego:
  •    Szymanek Kamila
  •    Żywiecka Agnieszka
  •    Szpejankowska Diana


z klasy pierwszej Technikum  Mechatronicznego:

  •   Gajos Daniel
  •   Kołodziejczak Wojciech


z klasy pierwszej 1 A Technikum Informatycznego:

  •    Skabowski Łukasz




z klas drugich:

z klasy drugiej A Technikum  Informatycznego:
  •     Truszczyński Marcin
  •     Kaszuba Krystian
  •     Długosz Daniel
  •     Malinowski Grzegorz
  •     Ochocki Paweł


z klasy drugiej B Technikum  Informatycznego:
  •     Kruczkowski Aleksander
  •     Mazur Bartosz


z klasy drugiej C Technikum  Informatycznego:
  •     Kirsz Jakub
  •     Stark Grzegorz


z klasy drugiej Technikum  Elektrycznego:
  •     Dorszewski Kamil
  •     Paluch Mateusz


z klasy drugiej Technikum  Analitycznego:
  •     Karbowska Natalia
  •     Janusz Oliwia
  •     świstowska Katarzyna


z klasy drugiej Technikum  Mechatronicznego:
  •     Krawiec Jakub
  •     Plesiak Jacek




z klas trzecich:

z klasy trzeciej A Technikum  Informatycznego:
  •     Makowska Weronika
  •     Robaczewski Kamil


z klasy trzeciej B Technikum  Informatycznego:
  •     Szczeciński Damian
  •     Skibowski Maciej
  •     Kapuściński Adam


 z klasy trzeciej Technikum Mechatronicznego:
  •     Dudalska Julia
  •     Ziółkowski Dawid
  •     Marzec Maksymilian


z klasy trzeciej Technikum  Elektrycznego:
  •     Łepak Adam
  •     Stryjewski Łukasz


z klasy trzeciej Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej:
  •     Dzieżyk Patrycja
  •     Ćwiek Paweł
  •     Wach Igor
  •     Nowakowski Dominik




Wyróżniono również tych uczniów, którzy w roku szkolnym 2017/2018 wykazali się wyróżniającą się frekwencją.

Za stu procentową frekwencję w roku szkolnym 2017/2018:

  •     Gajos Daniel z klasy 1 Technikum Mechatronicznego
  •     Skabowski Łukasz z klasy 1 A Technikum Informatycznego
  •     Ćwiek Maciej z klasy 1 A Technikum Informatycznego
  •     Nowicki Mateusz z klasy 2 Technikum Elektrycznego





Za wzorową frekwencję w roku szkolnym 2017/2018:

  •     Michalski Tomasz z klasy 1 Technikum Mechatronicznego
  •     Dziewicki Mikołaj z klasy 2 A Technikum Informatycznego




W trakcie uroczystości głos zabrała pani wicedyrektor Jadwiga Grądecka oraz wiceprzewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Maja Miller.





Spotkanie zakończyło się występem zespołu szkolnego prowadzonego przez pana Macieja Winnickiego. Całość uroczystości została przygotowana przez Samorząd Uczniowski pod opieką pani Danuty Maciąg.





Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113