Ułatwienia dostępu

Uroczystość z okazji 98 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę

W dniu 10-11-2016 na czwartej godzinie lekcyjnej uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w uroczystości z okazji 98 rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. W ramach uroczystych obchodów Narodowego święta Odrodzenia Polski, uczniowie wysłuchali rysu historycznego na temat okoliczności powstania niepodległego państwa polskiego, który został zaprezentowany przez uczniów klasy 2aTInfo- Weroniki Makowskiej i Kamila Robaczewskiego, a następnie obejrzeli film dokumentalny pt." Przystanek Niepodległość".
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113