Szkoła wolna od używek

W MARCU 2018r. ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH PRZYSTˇPIŁ DO OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU

„SZKOŁA WOLNA OD UŻYWEK”

W związku z powyższym w szkole odbędą się spotkania z Liderami Profilaktyki Uzależnień i Promocji Zdrowia oraz przeprowadzony zostanie konkurs dla klas I -III, którego celem jest

PRZECIWDZIAŁANIE UZALEŻNIENIOM OD NARKOTYKÓW, ALKOHOLU, TYTONIU I INNYCH śRODKÓW PSYCHOAKTYWNYCH

Obowiązujące terminy udziału w konkursie pt.: „STOP! BAWIĘ SIĘ I UCZĘ BEZ UŻYWEK”

16 marca 2018r. - prezentacja  hasła promującego  życie bez uzależnień

(dot. narkotyków, alkoholu, tytoniu) oraz przedstawienie  symbolu  uzależnienia w formie plastycznej (A-3)

Prace proszę dostarczyć do gabinetu pedagoga

22 marca 2018r.  godz. 11.20 – udział przedstawicieli klas I-III w konkursie wiedzy  o narkotykach, alkoholu i tytoniu;

30  marca 2018r. – ostatni etap konkursu - ułożenie wiersza lub tekstu piosenki (1- 2 zwrotki) z wykorzystaniem haseł zaprezentowanych  przez uczniów. Z uwagi na duży stopień trudności, zadanie przeznaczone jest dla chętnych. (Za wykonanie zadania klasa uzyskuje dodatkowo 5 pkt.)

KLASA, która osiągnie największą ilość punktów otrzyma nagrodę.

ŻYCZYMY POWODZENIA !!!