Stypendia "Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II" i "Prymus Pomorza i Kujaw".

Trwa nabór wniosków o przyznanie stypendiów "Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II" oraz "Prymus Pomorza i Kujaw" ogłoszony przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Uczestnikami projektu "Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II" mogą zostać uczniowie klas drugich lub wyższych techników i uczniowie branżowych szkół I oraz II stopnia. Stypendia przyznawane będą za osiągnięcia w zakresie przedmiotów zawodowych uzyskane w roku szkolnym 2021/2022.

Nabór zakończony zostanie 30 września 2022 r.

Regulamin przyznawania stypendium oraz informacje znajdują się na stronie internetowej:  https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Prymusi Zawodu Kujaw i Pomorza II.

Uczestnikami projektu „Prymus Pomorza i Kujaw” mogą zostać uczniowie klasy 7 lub 8 szkoły podstawowej, liceum, technikum lub szkoły branżowej, znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, z wyłączeniem szkół dla dorosłych. Stypendia przyznawane będą tym uczniom, którzy spełnią następujące kryteria:

- otrzymali w poprzednim roku szkolnym promocję do następnej klasy bądĽ świadectwo ukończenia szkoły;

- uzyskali jedno z osiągnięć w konkursach lub olimpiadach określonych w załącznik nr 1 lub w załączniku nr 2 do regulaminu w jednym z dwóch poprzednich lat szkolnych,

- uzyskali w poprzednim roku szkolnym co najmniej jedną ocenę celującą lub bardzo dobrą spośród przedmiotów: przyrodniczych, informatycznych, języków obcych, matematyki, przedsiębiorczości, realizowanych jako obowiązkowe zajęcia edukacyjne,

- uzyskali co najmniej dobrą ocenę z zachowania.

Nabór zakończony zostanie 30 września 2022 r.

Regulamin przyznawania stypendium oraz informacje znajdują się na stronie internetowej: https://edukacja.kujawsko-pomorskie.pl w zakładce Prymus Pomorza i Kujaw.

Wypełnione wnioski wraz z dokumentami można składać w sekretariacie Zespołu Szkół Technicznych do dnia 23 września 2022r.