STOP MOWIE NIENAWIśCI

W dniu 22.03.2019r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w marszu STOP MOWIE NIENAWIśCI zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Grudziądza.

Celem marszu było ciągłe wdrażanie w życie niepodważalnego faktu, że każdemu człowiekowi należy się szacunek bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, orientację seksualną, poglądy polityczne i pochodzenie społeczne.

W marszu wzięły udział delegacje ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Grudziądzu. Każda ze szkół przygotowała transparent  i postulaty które zostały wygłoszone podczas spotkania na Rynku Głównym przez młodzież.