Ułatwienia dostępu

STOP MOWIE NIENAWIśCI

W dniu 22.03.2019r. uczniowie Zespołu Szkół Technicznych wzięli udział w marszu STOP MOWIE NIENAWIśCI zorganizowanym przez Młodzieżową Radę Miasta Grudziądza.

Celem marszu było ciągłe wdrażanie w życie niepodważalnego faktu, że każdemu człowiekowi należy się szacunek bez względu na rasę, kolor skóry, wyznanie, płeć, orientację seksualną, poglądy polityczne i pochodzenie społeczne.

W marszu wzięły udział delegacje ze wszystkich szkół ponadgimnazjalnych w Grudziądzu. Każda ze szkół przygotowała transparent  i postulaty które zostały wygłoszone podczas spotkania na Rynku Głównym przez młodzież.

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113