Spotkanie podsumowujące "sportowy rok szkolny"

Dnia 22 czerwca w auli IV Liceum Ogólnokształcącego odbyło się uroczyste podsumowanie "sportowego roku szkolnego", dla szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Włodarze Grudziądza, za uzyskane wyniki na szczeblu wojewódzkim i ogólnopolskim, nagrodzili dzieci i młodzież grudziądzkich szkół. Wśród wyróżnionych znaleĽli się uczniowie naszej szkoły, którzy najpierw wygrali Mistrzostwa Miasta w Sztafetowych Biegach Przełajowych, a w finale wojewódzkim, który odbył się w Bydgoszczy w paĽdzierniku ubiegłego roku, zajęli 3 miejsce.

Na uznanie zasługuje fakt, że tak dobry wynik nasi reprezentanci uzyskali drugi rok z rzędu.

W skład drużyny wchodzą:

-Tomasz Michalski,

-Jakub Łukowski,

-Mateusz Adamczyk,

-Bartosz Reetz,

-Mariusz Sobótka,

-Szymon Trzaskowski,

-Seweryn Górny,

-Miłosz Gawarkiewicz.

Opiekunem zespołu jest Piotr Balcerzak.

Gratulujemy bardzo dobrych wyników.