Rulewo 2018

Dnia 8 czerwca 2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w wycieczce szkolnej do Paru Linowego w Rulewie.

Uczniowie przed wejściem do Parku Linowego zostali wyposażeni w atestowany sprzęt asekuracyjny:
uprzęże, lonże hydrauliczne, kaski. Następnie instruktor wyjaśnił zasady posługiwania się tym sprzętem i pokazał, w jaki sposób prawidłowo należy pokonać przeszkody.

Uczestnicy wycieczki powtarzali prezentowane czynności, a instruktor eliminował ewentualne błędy. Po ukończeniu szkolenia uczniowie pokonywali wybraną przez siebie jedną z czterech tras linowych.
Podsumowaniem wycieczki było wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek, które służyło integracji młodzieży.

Uczestnicy wycieczki wrócili z tego wyjazdu bardzo zadowoleni, pełni wrażeń i bogatsi o nowe umiejętności wspinaczkowe.

Klasy biorące udział w wycieczce: III AeO, II TAM, II aTinf, II cTinf, III aTinf.