Rozwój szkolnictwa zawodowego w ZST

W Zespole Szkół Technicznych realizujemy projekt "Rozwój szkolnictwa zawodowego w szkołach miasta Grudziądz". Z projektem tym związane są liczne zakupy sprzętu (można już z niego korzystać) oraz kursy, szkolenia i staże uczniowskie.

Od poniedziałku 5 września do 12 września rozpoczynamy rekrutację na następujące kursy, szkolenia lub zajęcia dodatkowe:

1. Uprawnienia do wykonywania lotów dronami w zasięgu wzroku (VLOS)

2. Podnośniki przejezdne grupa H1

3. Kurs spawanie MAG/MIG

4. Kurs grafiki 3D

5. Kurs Unity

6. Motion Designer

7. Kurs spawania światłowodów

8. Tworzenie aplikacji mobilnych

9. Chromatografia gazowa z detektorem spektrometrii mas GC-MS

Zajęcia dodatkowe:

1. Język angielski

2. Fizyka

3. Matematyka

Formularze zgłoszeniowe dostępne są na:

1. stronie szkoły [LINK]   lub

2. stronie Projektu [LINK]

Na wydrukowane, wypełnione, podpisane przez uczniów i rodziców formularze czekamy do (najpóĽniej) poniedziałku 12 września 2022 roku.

Wypełnione formularze (deklarację uczestnictwa, formularz rekrutacyjny oraz oświadczenie o przetwarzaniu danych osobowych) należy dostarczyć do pana Dominika Augustyniaka (sala 45) lub pana Sławomira Thoma (sala 50).

Proszę nie zaznaczać opcji "staży uczniowskich", gdyż na nie będzie rekrutacja w II semestrze.