Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 – 1 września 2020r.

Uczniów klas I zapraszamy na uroczystą inaugurację roku szkolnego do auli ZST zgodnie z poniższym harmonogramem:

Godzina 9.00

Godzina 10.00

Wychowawca

Wychowawca

1aTi

technik informatyk

D. Augustyniak

1TM

technik mechatronik

M. Jabłoński

1bTi

technik informatyk

P. Balcerzak

1Tel

technik elektryk

T. Żukotyński

1TEO

technik elektronik i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

A. Kalbarczyk

1TAP

technik analityk i technik programista

A. Karwowska

Po uroczystości w auli uczniowie spotykają się z wychowawcami w następujących salach:

klasa

1aTi

1bTi

1TEo

1TM

1Tel

1TAP

56

55

40

48

57

41

Uczniowie klas starszych (II, III, IV) nie będą uczestniczyli w inauguracji roku szkolnego w szkole, ale proszeni są o zapoznanie się z planem lekcji, który zostanie umieszczony na stronie szkoły.

W dniu 1 września w godzinach 9.00 – 10.00 wychowawcy skontaktują się z Wami poprzez e-dziennik i przekażą informacje dotyczące organizacji roku szkolnego i zasad zachowania w szkole w związku z epidemią COVID-19. W przypadku jakichkolwiek niejasności lub problemów proszę o kontaktowanie się z wychowawcami lub dyrekcją szkoły.

Od dnia 2 września 2020r. zajęcia dla wszystkich uczniów odbywają się w szkole zgodnie z planem.

Proszę o zapoznanie się z wytycznymi związanymi z epidemią, które zamieszczono na stronie szkoły.