Rekrutacja w pigułce - BARDZO WAŻNE!

Drogi ósmoklasisto:

2. Złóż wniosek w systemie:

3. Wydrukuj wniosek, podpisz, poproś rodziców (lub opiekunów) by również podpisali w odpowiednim miejscu.

4. Dostarcz do nas podpisany wniosek wraz ze świadectwem ukończenia Szkoły podstawowej do 10 lipca do godz. 15:00 (czyli do Zespołu Szkół Technicznych).

5. W międzyczasie – po otrzymaniu świadectwa uzupełnij wniosek o oceny ze świadectwa:

6. Od 31 lipca do 4 sierpnia czekać będziemy na Twoje wyniki egzaminu ósmoklasisty (w szkole – Zespole Szkół Technicznych)

7. Od 13 sierpnia do 18 sierpnia potwierdĽ wolę podjęcia nauki – w tym terminie otrzymasz też skierowanie do lekarza.

Wszystkie czynności wykonać może również rodzic lub opiekun prawny.

Do zobaczenia!