Ułatwienia dostępu

Rekrutacja do klas pierwszych


Przedstawiamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 ogłoszony przez Ministra Edukacji Narodowej w dniu 19.05.2020 r.:

 

L.p.

Czynności kandydata

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

1.

Złożenie wniosku do Zespołu Szkół Technicznych (poprzez system elektronicznego naboru: http://rekrutacja.zst-grudziadz.pl/ ) i uzupełnienie go o kopię świadectwa ukończenia szkoły

od 15. czerwca do 10 lipca
do godz. 15.00

2.

Dostarczenie kopii zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty

od 31. lipca do 04 sierpnia
do godz. 15.00

3.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia (w okresie ograniczenia funkcjonowania szkoły - również na stronie internetowej)

do 12. sierpnia
godz. 12.00

4.

Złożenie oryginału świadectwa ukończenia szkoły podstawowej i zaświadczenia o wynikach egzaminu ósmoklasisty (pobranie skierowania do lekarza w celu uzyskania zaświadczenia zawierającego orzeczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia praktycznej nauki zawodu)

od 13. sierpnia do 18. sierpnia
do godz. 15.00

5.

Podanie do publicznej wiadomości listy osób przyjętych do Zespołu Szkół Technicznych w Grudziądzu           

19. sierpnia
godz. 12.00

 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www – zakładka „Dla kandydatów” oraz „polubienia” naszej strony na Facebooku, gdyż umieszczamy tam na bieżąco informacje nt. nauczanych przez nas zawodów i inne informacje, które mogą pomóc w wyborze zawodu.

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113