Rekrutacja do klas pierwszych

Przedstawiamy harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021 ogłoszony przez Ministra Edukacji Narodowej w dniu 19.05.2020 r.:

L.p.

Czynności kandydata

Termin w postępowaniu rekrutacyjnym

1.

Złożenie wniosku do Zespołu Szkół Technicznych (poprzez system elektronicznego naboru: http://rekrutacja.zst-grudziadz.pl/ ) i uzupełnienie go o kopię świadectwa ukończenia szkoły

od 15. czerwca do 10 lipca

2.

Dostarczenie kopii zaświadczenia o wyniku egzaminu ósmoklasisty

od 31. lipca do 04 sierpnia

3.

Ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia (w okresie ograniczenia funkcjonowania szkoły - również na stronie internetowej)

do 12. sierpnia
godz. 12.00

4.

od 13. sierpnia do 18. sierpnia

5.

Podanie do publicznej wiadomości listy osób przyjętych do Zespołu Szkół Technicznych w Grudziądzu

19. sierpnia
godz. 12.00

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www – zakładka „Dla kandydatów” oraz „polubienia” naszej strony na Facebooku, gdyż umieszczamy tam na bieżąco informacje nt. nauczanych przez nas zawodów i inne informacje, które mogą pomóc w wyborze zawodu.