Ułatwienia dostępu

Rejs po Zatoce Gdańskiej

W dniach 17-18 maja 2017 roku odbył się rejs 16 uczniów grudziądzkich szkół, w tym pięciu uczniów naszej szkoły po Zatoce Gdańskiej, trasą Gdynia - Hel - Gdańsk.Była to nagroda za udział w konkursie wiedzy o Polakach na morzach i oceanach oraz historii Bractwa Kaphornowców. Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych: Jakub Kirsz i Grzegorz Stark z klasy I c Tinf. oraz Mateusz Goryński, Marcin Karwowski i Bartosz Dyjak z klasy I a Tinf. pod opieką nauczyciela wychowania fizycznego Ryszarda Bancewicza zwiedzili: Muzeum  Marynarki Wojennej, Dar Pomorza, Muzeum Obrony Helu. Ponadto mieli okazję poznać podstawy żeglowania jachtem morskim, poznać jego budowę oraz zasady bezpieczeństwa  na wodzie. 

Dla części uczestników była to pierwsza przygoda z żeglarstwem. Po przygotowaniu prezentacji z tego rejsu uczniowie mają szansę na wygranie tygodniowej wyprawy na morzu a w dalszym etapie nawet uczestniczyć w rejsie na Przylądek Horn. 

Życzymy powodzenia.Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113