Ułatwienia dostępu

"Przebojowa zima Radia ZET" w Grudziądzu
Już 31 stycznia, w samym środku ferii, zawita do Grudziądza "Przebojowa zima Radia ZET". Od piątku do niedzieli na grudziądzkim Rynku na całe rodziny czekać będzie wiele zimowych atrakcji. I to bez względu na pogodę!


W zimowym miasteczku Radia ZET będzie można skorzystać z lodowiska z wypożyczalnią łyżew, pozjeżdżać na sztucznej górce na pontonach, pojeĽdzić na biegówkach, a najmłodsi sprawdzą swoje predyspozycje snowboardowe w szkółce prowadzonej przez profesjonalnych instruktorów.


W sobotę popołudniu Rynek zamieni się w studio radiowe, z którego dziennikarz Zetki Marcin Wojciechowski poprowadzi na żywo "Listę przebojów Radia ZET". Znany prezenter nadawać będzie na żywo od godz.17.00 do 20.00. Dla fanów radia będzie to znakomita okazja, by obejrzeć pracę radiowców „od kuchni”.


Zimowe miasteczko Radia ZET w Grudziądzu będzie czynne:

 

31 stycznia w godz. 15:00 - 20:00,

1 lutego w godz.11:00 - 20:00 (program na żywo 17:00 - 20:00),

2 lutego w godz.10:00 - 15:00.

 

Ekipa Radia ZET zapowiada muzyczne animacje i liczne konkursy z nagrodami.

 

Ze wszystkich "zimowych" aktywności będzie można skorzystać nieodpłatnie, w tym także wypożyczyć łyżwy i inny sprzęt narciarski.


Do zobaczenia na Rynku w Grudziądzu!

 

Partnerem wydarzenia są Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113