Ułatwienia dostępu

Projekt PO WER 2019-2020
REKRUTACJA DO PROJEKTU PO WER 2019 - 2020


W bieżącym roku szkolnym, w okresie od 2 września 2019 do 29 lutego 2020 w Szkoła realizuje przedsięwzięcie „Ochrona środowiska - wyzwanie współczesnej Europy”, w której planowana jest mobilność ponadnarodowa (wyjazd zagraniczny) ucznia, finansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów”.


W mobilności odbywającej się w terminie 30 listopada do 7 grudnia 2019 weĽmie udział grupa 15 uczniów wraz z 3 opiekunami.


Celem głównym odbywającej się w ramach przedsięwzięcia mobilności będzie wzrost umiejętności w zakresie komunikacji w języku angielskim, rozwijanie umiejętności uczenia się, nabycie nowych kompetencji niezbędnych do rozwoju osobistego, przyszłego zatrudnienia i aktywnego obywatelstwa europejskiego oraz zwiększenie świadomości uczniów w zakresie problematyki dotyczącej ekologii i ochrony środowiska.


Od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności i sumienności oraz nienagannego stosunku do obowiązków szkolnych. Warunkiem koniecznym przed przystąpieniem do projektu i wzięcia udziału w mobilności jest podpisanie Umowy zobowiązującej do udziału w cyklu zajęć przygotowawczych w zakresie problematyki dotyczącej ekologii i ochrony środowiska, naukę podstaw języka włoskiego, zajęć z języka angielskiego oraz zajęć z pedagogiem.


Regulamin uczestnictwa w projekcie dostępny jest na stronie Szkoły, w zakładce PO WER 2019-2020.


W rekrutacji do projektu mogą wziąć udział uczniowie klas 2-4. Celem przystąpienia do rekrutacji należy wypełnić Kartę zgłoszenia ucznia do mobilności można pobrać ze strony w zakładce PO WER 2019-2020 lub w Sekretariacie Szkoły od dnia 25 września 2019.


Wypełnione karty zgłoszenia należy zostawiać w Sekretariacie Szkoły do 2 paĽdziernika 2019.


Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone do dnia 7 paĽdziernika 2019.

 
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113