Projekt PO WER 2019-2020

REKRUTACJA DO PROJEKTU PO WER 2019 - 2020

W bieżącym roku szkolnym, w okresie od 2 września 2019 do 29 lutego 2020 w Szkoła realizuje przedsięwzięcie „Ochrona środowiska - wyzwanie współczesnej Europy”, w której planowana jest mobilność ponadnarodowa (wyjazd zagraniczny) ucznia, finansowane jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój, projekt „Ponadnarodowa mobilność uczniów”.

W mobilności odbywającej się w terminie 30 listopada do 7 grudnia 2019 weĽmie udział grupa 15 uczniów wraz z 3 opiekunami.

Celem głównym odbywającej się w ramach przedsięwzięcia mobilności będzie wzrost umiejętności w zakresie komunikacji w języku angielskim, rozwijanie umiejętności uczenia się, nabycie nowych kompetencji niezbędnych do rozwoju osobistego, przyszłego zatrudnienia i aktywnego obywatelstwa europejskiego oraz zwiększenie świadomości uczniów w zakresie problematyki dotyczącej ekologii i ochrony środowiska.

Od kandydatów oczekujemy odpowiedzialności i sumienności oraz nienagannego stosunku do obowiązków szkolnych. Warunkiem koniecznym przed przystąpieniem do projektu i wzięcia udziału w mobilności jest podpisanie Umowy zobowiązującej do udziału w cyklu zajęć przygotowawczych w zakresie problematyki dotyczącej ekologii i ochrony środowiska, naukę podstaw języka włoskiego, zajęć z języka angielskiego oraz zajęć z pedagogiem.

Regulamin uczestnictwa w projekcie dostępny jest na stronie Szkoły, w zakładce PO WER 2019-2020.

W rekrutacji do projektu mogą wziąć udział uczniowie klas 2-4. Celem przystąpienia do rekrutacji należy wypełnić Kartę zgłoszenia ucznia do mobilności można pobrać ze strony w zakładce PO WER 2019-2020 lub w Sekretariacie Szkoły od dnia 25 września 2019.

Wypełnione karty zgłoszenia należy zostawiać w Sekretariacie Szkoły do 2 paĽdziernika 2019.

Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone do dnia 7 paĽdziernika 2019.