Planetarium w grudniu

Program Planetarium na grudzień:

5.12
18:15 - Zajęcia dla dzieci pt. "Kosmiczne łamigłówki - mini konkurs wiedzy astronomicznej" z wcześniejszymi zapisami mailowymi ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Prowadzący: Grzegorz Rycyk. Wstęp wolny.

6.12
12:00 - "Imieniny kosmicznego Mikołaja" - degustacja tortu pod Pomnikiem Mikołaja Kopernika na Placu Miłośników Astronomii.
Miejsce: Plac Miłośników Astronomii

6.12
13:30 - Imieninowy seans w planetarium. Prowadzący: Sebastian Soberski. Wstęp wolny.

19.12
18:15 - Zajęcia dla dzieci pt. "Poznajemy zimowe gwiazdozbiory" z wcześniejszymi zapisami mailowymi ( Ten adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć ). Prowadzący: Grzegorz Rycyk. Wstęp wolny.

21.12
17:00 - "Gwiazda Betlejemska" - wigilijny pokaz multimedialny pod kopułą planetarium, obserwacje astronomiczne. Prowadzący: Sebastian Soberski. Wstęp wolny.

Rezerwacja seansów dla grup:
www.planetarium.grudziadz.pl/rezerwacja