OMSA 2020: Nowy termin seminarium

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją zagrożenia wirusem COVID-19 podjęliśmy decyzję o:
- wyznaczeniu nowego terminu OMSA,
- zmianie formy seminarium.

XLVI Ogólnopolskie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczno-Astronautyczne im. Profesora Roberta Głębockiego odbędzie się w dniach 4-6 czerwca 2020 roku w formie publicznej, dostępnej dla każdego telekonferencji.
Transmisja Seminarium odbędzie się na kanale programu ASTRONARIUM w serwisie YouTube.

Uczestnicy OMSA (uczniowie, prelegenci, opiekunowie) w póĽniejszym terminie otrzymają właściwe dla nich informacje indywidualnie (e-mail).
Uczniowie PRELEGENCI otrzymają dzisiaj w osobnym e-mailu stosowną instrukcję odnośnie procedury przygotowawczej do prelekcji.

Serdecznie pozdrawiamy,
Sebastian Soberski & Grzegorz Rycyk