Ułatwienia dostępu

Ogólnopolski konkurs fizyczny "Lwiątko"


Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły: Grzegorz Kowalewski oraz Oskar Tarka z klasy III TM(5) uzyskali wyróżnienie (tytuł - "taon") w ogólnopolskim konkursie fizycznym "Lwiątko". Konkurs ten organizowany jest przez fundację - Fundacja Akademia Młodych Fizyków, a patronami honorowymi są: Wydział Fizyki, Astronomii i Informatyki Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego, Polskie Towarzystwo Fizyczne, Polskie Towarzystwo Fizyczne Oddział Krakowski oraz Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Przedmiotów Przyrodniczych.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113