Ułatwienia dostępu

Ogólnopolska akcja czytania "Jak nie czytam jak czytam"

1 czerwca 2017r. uczniowie i nauczyciele naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskiej akcji czytania „Jak nie czytam jak czytam”. Podobnie jak przed rokiem, uczestniczyliśmy w  ustanawianiu rekordu masowego czytania książek. Głównym celem tej akcji jest popularyzacja czytelnictwa i udowodnienie, że współczesna młodzież lubi czytać książki. Głównym organizatorem przedsięwzięcia jest redakcja miesięcznika „Biblioteka w szkole”.


Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113