Ułatwienia dostępu

Oferta pracy dla absolwentów

MUELLER FABRYKA śWIEC S.A. Jest wiodącym, międzynarodowym producentem świec, jednym
z głównych pracodawców w regionie. Spółka nieustannie się rozwija tworząc nowe możliwości dla obecnych i nowych pracowników. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz dołączyć do zespołu jednego z liderów w branży, zapraszamy do złożenia aplikacji na stanowisko:

Elektromechanik Utrzymania Ruchu

Zadania:
Diagnostyka i naprawa maszyn,
Wykonywanie przeglądów okresowych maszyn i urządzeń,
Utrzymanie ciągłości produkcji,
Usuwanie awarii elektrycznych, mechanicznych,
Dbanie o bezpieczeństwo pracy, przestrzeganie procedur i instrukcji,
Raportowanie wykonanych zadań do Lidera Utrzymania Ruchu.

Wymagania:
Umiejętność czytania schematów elektrycznych,
Dyspozycyjność do pracy zmianowej (weekendy wolne),
Samodzielność i inicjatywa w działaniu,
Podstawowa wiedza z zakresu elektryki, elektromechaniki,
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113