Nasi stypendyści programu Prymus Pomorza i Kujaw

W dniu 4 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy Ia TI Michał Ornacki, Marcin Truszczyński i Kamil Dubilis uczestniczyli w uroczystej konferencji dla najlepszych stypendystów programu Prymus Pomorza i Kujaw.  Konferencja odbyła się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku.
Listy gratulacyjne stypendystom, w imieniu Marszałka Województwa Piotra Całbeckiego, wręczał Członek Zarządu Województwa Sławomir Kopyść w towarzystwie Dyrektor Departamentu Edukacji Domiceli Kopaczewskiej oraz Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego.
Gratulujemy!

zdjęcie: Mikołaj Kuras (Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego)

Autorem wszystkich zdjęć jest Mikołaj Kuras (Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego)