Ułatwienia dostępu

Nasi stypendyści programu Prymus Pomorza i Kujaw

W dniu 4 kwietnia 2017 r. uczniowie klasy Ia TI Michał Ornacki, Marcin Truszczyński i Kamil Dubilis uczestniczyli w uroczystej konferencji dla najlepszych stypendystów programu Prymus Pomorza i Kujaw.  Konferencja odbyła się w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej we Włocławku.
Listy gratulacyjne stypendystom, w imieniu Marszałka Województwa Piotra Całbeckiego, wręczał Członek Zarządu Województwa Sławomir Kopyść w towarzystwie Dyrektor Departamentu Edukacji Domiceli Kopaczewskiej oraz Prezydenta Włocławka Marka Wojtkowskiego.
Gratulujemy!zdjęcie: Mikołaj Kuras (Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego)

Autorem wszystkich zdjęć jest Mikołaj Kuras (Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego)
Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113