Mistrzostwa Torunia w Marszach na Orientację

24 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mistrzostwach Torunia w Marszach na Orientację. Organizatorem zawodów był Klub Imprez na Orientację PTTK "SKARMAT" przy SM "Na Skarpie" w Toruniu.

Centrum zawodów znajdowało się przy Aeroklubie Pomorskim w Toruniu im. gen. pil. Stanisława Skalskiego ul. 4 Pułku Lotniczego 17.

Uczniowie naszej szkoły startowali w kategorii TT - trasa dla niezaawansowanych poruszając się po okolicznym lesie.

Osoby biorące udział w zawodach:

Patrycja Dzieżyk, Agata Gończewska i Daniel Lewandowski z klasy II TAeO w kategorii TT uzyskali pkt do klasyfikacji Pucharu Województwa Kujawsko - Pomorskiego w Marszach na Orientację za rok 2016.