Ułatwienia dostępu

Mistrzostwa Europy Alpe Adria oraz ostatnia runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski

W dniach 28 - 29 września 2019 r. odbyła się ostatnia runda Mistrzostw  Europy Alpe Adria oraz ostatnia runda Wyścigowych Motocyklowych Mistrzostw Polski, na której  uczeń naszej szkoły Mateusz Hulewicz celebrował zdobycie tytułu mistrzowskiego w klasie SuperSport300. Mateusz w sobotnim i niedzielnym wyścigu  stanął na najwyższym stopniu podium  przypieczętowując swoją dominację w polskich wyścigach na motocyklach o małej pojemności. Sukcesem zakończyły się również dwa bardzo zacięte wyścigi w silnej stawce europejskiej serii Alpe Adria, gdzie Mateusz uplasował się kolejno na 2 i 3 miejscu.

Już w najbliższy weekend Mateusz będzie startował w Pucharze Polski Pit Bike SM w klasie Stock 150, gdzie po ośmiu wyścigach jest liderem z kompletem zwycięstw na koncie. Trzymamy kciuki!

Zespół Szkół Technicznych
              w Grudziądzu

Adres szkoły: ul. Hoffmanna 1-7, 86-300 Grudziądz
Tel/fax: +48 56 465 83 83 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Created by: Kacper Gratowski & Mateusz Piórkowski
Design by: Kacper Gratowski , Artur Thom , Mateusz Piórkowski
Wsparcie techniczne: Studio113